Kim jest pani Kasia z reklamy Credit Agricole?

Reklama wizerunkowa jest powszechnie wykorzystywana przez szereg firm, w tym oczywiście również banki. W Polsce najbardziej znanym jej przykładem jest niewątpliwie ING Bank Śląski, którego twarzą od wielu lat jest aktor Marek Kondrat. Reklamy tego typy stosował także bank Credit Agricole, którego produkty kilka lat temu firmowała francuska aktorka Juliette Binoche. W 2018 roku Credit Agricole w celu promowania swojego Konta dla Ciebie ponownie sięgnął po reklamę wizerunkową, tym razem z piosenkarzem Dawidem Podsiadło w roli głównej. Oglądając najnowszy spot banku nasuwa się jednak pytanie, czy jego gwiazdą jest na pewno Dawid Podsiadło, czy też może rezolutna i urocza pani Kasia, która swoim uśmiechem chyba o wiele bardziej przemawia do potencjalnych klientów.

Marta Dobecka, czyli aktorka grająca rolę pani Kasi

Rolę uroczej pani Kasi w reklamie Konta dla Ciebie gra Marta Dobecka, aktorka filmowa i teatralna urodzona w 1985 roku w Wysokiem Mazowieckiem. Pani Marta jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej i w swoim dorobku ma szereg ról telewizyjnych i filmowych. Może nie utkwiła ona mocno w Państwa świadomości, ale występowała m.in. w czwartym sezonie serialu Magda M., Rodzinie zastępczej, Brzyduli, M jak miłość, Barwach szczęścia, Prawie Agaty, Wmiksowani.pl, Komisarzu Alexie czy też Ojcu Mateuszu. Zazwyczaj były to role epizodyczne, chociaż w Barwach szczęścia pani Marta występowała w latach 2011-2015 jako Patrycja Tomaszewska. O wiele bogatszy jest natomiast dorobek pani Marty jako aktorki dubbingowej, bowiem jej głos można było usłyszeć w takich produkcjach, jak Uniwersytet potworny, Niesamowity Spider-Man 2, Czarownica Emma, Piotruś. Wyprawa do Nibylandii, Hotel Transylwania 2, Ant-Man czy Angry Birds.

Marta Dobecka w serialu Wmiksowani.pl
Marta Dobecka w serialu Wmiksowani.pl

Kilka słów o samym koncie

Oferowane przez Credit Agricole Konto dla Ciebie jest powszechnym na polskim rynku kontem osobistym, które może być bezpłatne pod warunkiem spełnienia określonych warunków. W tym przypadku nie są one na szczęście wygórowane, bowiem wystarczy 1 000 zł wpływu i 1 płatność kartą miesięcznie, aby konto było bezpłatne. Credit Agricole oferuje ponadto premię za przeniesienie rachunku z innego banku, przy czym 300 zł jest gwarantowane przy wpływach na konto przez minimum 3 miesiące w wysokości co najmniej 3 000 zł, a 100 zł dla wpływów minimum 1 000 zł. Jeśli z konta będą opłacane rachunki za energię, gaz, TV, Internet, wodę lub telefon, bank zwróci do 5% za zapłacone faktury, łącznie w ciągu roku nawet 300 zł. Ciekawostką jest natomiast możliwość wyboru wizerunku karty spośród dostępnych kilkudziesięciu wzorów.

Konto dla Ciebie z opłatą 0 zł
Konto dla Ciebie z opłatą 0 zł za konto i kartę wielowalutową i darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce